Obchodní podmínky


Pravidla obchodu.


1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.


2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.


3. První náhled - vytvoření standartního textového razítka je zdarma, druhé a další náhledy-změny na základě Vašich požadavků jsou dle složitosti zpoplatněny částkou do 49,- Kč. proto máte-li na rozložení razítka speciální požadavky, sdělte nám to hned v objednávce pod text na razítko, abychom mohli razítko připravit podle Vašich představ napoprvé. U složitějších motivů - loga, obrázky, kulatá razítka s textem po obvodu je zpoplatněna příprava v závislosti od časové náročnosti obvykle částkou 50,- až 100,- Kč.


4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.


5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.


6. Při objednání znaleckých razítek a razítek pro revizní techniky je zapotřebí na náš e-mail (c-press@c-press.cz) po objednání poslat kopie dokumentů opravňující výrobu takového razítka - u revizních techniků je to osvědčení k činnosti, u znalců doložka pro zhotovení pečeti vydaná příslušným soudem.


7. V případě že zákazník zruší svoji objednávku z jakéhokoli důvodu po vypracovaném náhledu razítka, náleží dodavateli náhrada za marnou přípravu razítka ve výši 99,- Kč. Údaje k platbě obdrží zákazník na e-mail, který uvedl do objednávky.  


9. V případě že zákazník nepřevezme odeslanou zásilku s razítky, budou razítka zaslána opětovně až po úhradě dlužné častky na náš účet, navýšené o nové poštovné ve výši 99,- Kč.


V případě že nepřevezme při osobním odběru, bude vyzván k úhradě převodem na náš účet, a následně je možno vyzvednout.


V obou případech, kdy zákazník zhotovená razítka nepřevezme, trvá povinnost uhradit za zboží - v případě kdy je zboží upraveno na přání zákazníka - vztahuje se na výrobu razítek - není možno objednané a takto upravené zboží vrátit, eventuálně nepřevzít. Povinnost úhrady tedy trvá .Údaje k platbě obdrží zákazník na e-mail, který uvedl do objednávky.  


10. Možnosti odběru - poštovné:


- osobní odběr: zdarma - provozovna v Brně-Černá Pole, Durďákova 25, výdejní doba po domluvě na tel. 777 288 040 

- Českou poštou - doporučeně - při platbě předem na účet (doručení 1-2 dny): cena  75 Kč 

- Českou poštou - doporučeně - dobírka (doručení 1-2 dny): cena  120 Kč